Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to ogół działań służących kreowaniu marki firmy na rynku. Główne składowe identyfikacji wizualnej to logo lub logotyp, kolorystyka oraz czcionka.
 
Głównym zadaniem logotypu i loga jest zwrócenie uwagi klienta formą graficzną oraz spowodowanie emocjonalnego przywiązania do marki. Logo zawsze powinno nawiązywać w jakiś sposób do profilu firmy którą reprezentuje. Dobrze gdy budzi skojarzenia i wywołuje pozytywne emocje.
 
Spójne zastosowanie wszystkich elementów wymienionych powyżej jest kluczem do stworzenia wizytówki będącej dobrym nośnikiem wizerunku. Oryginalna, pomysłowa i ładnie wykonana wizytówka jest bardzo ważna. Powinna godnie Cię reprezentować i wyróżniać się na tle innych. Dzięki temu osoba której ją wręczysz, zgłosi się właśnie do Ciebie.
TechOS Wizytówka
MJ Consultin Wizytówka
Właśnie takiej identyfikacji wizualnej potrzebujesz. Stworzymy dla Ciebie unikalne logo odpowiednio dopasowując czcionkę, kolory oraz znaki graficzne. Zaprojektujemy je tak by łatwo stało się rozpoznawalne i kojarzone z Twoim przedsiębiorstwem. Wszystkie te elementy połączymy dla Ciebie w wizytówkę, która zapadnie głęboko w pamięć Twoich klientów.
 
Zadbaj o swój wizerunek i już teraz skontaktuj się z firmą TechOS !
 
Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
zespół TechOS.